Jaunumi

EIROPAS ČEMPIONĀTA KVALIFIKĀCIJĀ SPĒLĒSIM PRET HORVĀTIJU UN BALTKRIEVIJU 0

Īrijas pilsētā Dublinā notika 2015. gada Eiropas U-17 čempionāta kvalifikācijas turnīra izloze, kurā savas pretinieces uzzināja LAT-98 handbolistes.

Latvijas jaunajām handbolistēm 8. grupā pretiniecēs tika izlozētas Baltkrievijas un Horvātijas valstsvienības. Pirmtiesības rīkot kvalifikācijas turnīru ir Horvātijai. Ja Horvātija no rīkošanas atteiksies, tad šo iespēju iegūs Baltkrievija (un tikai gadījumā, ja arī Baltkrievija atteiksies, sacensības rīkos Latvija).

Kvalifikācijas turnīrs norisināsies no 2015. gada 20. līdz 22. martam. Grupās, kurās ir pa četrām komandām, finālturnīram kvalificēsies divas labākās komandas, savukārt grupās, kurās ir pa trim komandām (tātad arī Latvijas grupā) – tikai grupas uzvarētāja.

Savukārt finālturnīrs norisināsies no 2015. gada 13. līdz 23. augustam Maķedonijas pilsētās Skopjē un Ohridā. Finālturnīrā piedalīsies 16 labākās valstsvienības.

LAT-98 handbolistes bez vietas izcīnīšanas tiesībām startēs arī 2014./2015. gada Latvijas sieviešu Virslīgas čempionātā, kas būs viens no gatavošanās posmiem Eiropas U-17 čempionāta kvalifikācijas turnīram.

Spēles

    Notikumi